13 czerwca 2023

noc świętojańska

Do mety przybywa się tylko po to, żeby wyruszyć dalej… Tymi słowami kończymy kolejny rok działalności naszego Stowarzyszenia, wierząc w to, że nadal będziecie z Nami kontynuować dalszą podróż.
Czerwcowy długi weekend możemy zaliczyć do bardzo udanych , a wszystko za sprawą Festynu Nocy Świętojańskiej , który odbył się w piątkowe popołudnie. Emocje jeszcze nie opadły, ciągle Nam towarzyszą, bo zabawa była wspaniała . Mogliśmy uczestniczyć w przepięknym koncercie świętojańskim zespołu Rogoźna Folk , w rozgrywkach Akademii Piłkarskiej oraz w zabawach z językiem angielskim. Na wszystkich najmłodszych uczestników festynu czekały darmowe dmuchańce oraz pyszne słodziutkie, kręcone lody . Zwieńczeniem festynu był występ Krzysztofa Wierzchowskiego z zespołem oraz zabawa z DJ pod chmurką .
Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za zaufanie – bez WAS nie byłoby NAS! To dzięki WAM, możemy działać i robić tyle fantastycznych rzeczy.
Dziękujemy Naszym sponsorom: firmie BEST EKO, firmie JARDEX Jardex, firmie MARKO, firmie SOBIK, kwiaciarni Magiczna Chwila Kwiaciarnia Magiczna Chwila, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury Miejski Ośrodek Kultury w Żorach w Żorach, Miłośnikom Dzielnicy Rogoźna Miłośnicy Dzielnicy Rogoźna oraz Wiceprzewodniczącemu Miasta Żory p. Kazimierzowi Dajce za wsparcie naszych inicjatyw i pomoc w realizacji naszych marzeń!
Cieszymy się, że pogoda nie spłatała Nam figla i była dla Nas niezwykle łaskawa Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda Nam się powtórzyć ten magiczny, świętojański festyn, który potocznie zwany jest polskimi walentynkami

 

osemkowaakademia.pl

Stowarzyszenie Edukacyjno - Kulturalne
"Ósemkowa Akademia Umiejętności"

przy ZSP nr 8 w Żorach
      44 - 240  Żory, ul. Wysoka 13